فلش/پیکان

باغ تمشک طرقبه

  • نام(ها):
    باغ تمشک طرقبه
  • موقعیت جغرافیایی:
    استان خراسان رضوی، منطقه ییلاقی طرقبه، ابتدای درب ورودی طرقدر، پارک تمشک

شهر مشهد با توجه به اینکه یک شهر مذهبی است، اما دارای مناظر طبیعی و تاریخی بسیاری می‌باشد. اگر قصد سفر به این شهر را دارید بهتر است که با مناظر طبیعی مشهد و جاهای دیدنی اطراف مشهد بیشتر آشنا شوید تا از سفر خود نهایت لذت را ببرید. از جمله بوستان‌ها و مناظر طبیعی اطراف این شهر می‌توان به پارک ملت مشهد، پارک کوهسنگی، پارک وکیل آباد، منطقه ییلاقی شاندیز، روستای زشک، سد چالیدره، آبشار اخلمد و… اشاره کرد.

امروز مسافر سلام قصد دارد یکی دیگر از بوستان های اطراف شهر مشهد به نام، باغ تمشک طرقبه، واقع در روستای طرقبه را به شما عزیزان معرفی کند. در ادامه همراه ما باشید تا با این بوستان تازه ساخت، بیشتر آشنا شوید.

باغ تمشک طرقبه یکی از پارک های بسیار زیبای روستای طرقبه می‌باشد که در ابتدای ورودی طرقدر، بعد از اداره آموزش وپرورش طرقبه قرار گرفته است.

مشخصات باغ تمشک

باغ تمشک طرقبه دارای فضا های آلاچیق دار، آب نمای  آبشاری در انتهای پارک (که رودخانه طرقبه هم از آن می گذرد)، سروبس بهداشتی، نمازخانه و پاکینک با ظرفیت حدود ۵۰ خودرو، می‌باشد. این پارک تقریبا در تمام فصول سال زیبا و دیدنی است و می‌توانید لحظاتی خوش با خانواده را در این بوستان زیبا سپری کنید.

بازدیدها: 11

اشتراک گذاری:

نظر شما درباره این موضوع
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
میزان رضایت شما:
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: