فلش/پیکان

چرا به مسافر سلام اعتماد کنیم؟

وب سایت مسافر سلام چگونه کار میکند؟

وب سایت مسافر سلام با شناسایی و عقد قرارداد با بهترین و بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور  شامل هتل و هتل آپارتمان  شرکت های چاتر کننده پرواز و هتل در داخل کشور و گرفتن بالاترین تخفیفات و بهترین خدمات و اتصال به سیستم های انان و چارتر نمودن بعضی از هتل ها بهترین قیمت  ها را به مهمانان عزیزی که از این بستر رزرو می کنند ارائه می دهد.

پرداختها در سیستم مسافر سلام چگونه است؟

هر کاربری که دارای یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب باشد می‌تواند از رزرو هتل در سایت (( مسافر سلام )) استفاده کند.
برای پرداخت با کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب نیازمند به فعال سازی و داشتن رمز دوم (اینترنتی) کارت بانکی خود هستید.

فرایند مراحل رزرو در سایت مسافر سلام چگونه است؟

فرایند رزرو بدین صورت می‌باشد که پس از وارد نمودن تاریخ ورود ، شهر مورد درخواست، و مدت اقامت فهرستی از کل هتل ها و نرخ اتاق ها مطابق با در خواست شما را جستجوکرده و در اختیار شما قرار می‌گیرید  که از طریق آن می توانید بلا فاصله اقدام به رزرو نمایید.

باید توجه داشته باشید قبل از آنکه رزرو را تایید نمایید، از سیاست لغو و هزینه لغو که در هر هتل متفاوت است را با دقت مطالعه فرمایید.
در مرحله بعد هزینه رزرواسیون را به صورت آنلاین پرداخت می کنید.
بلافاصله پس از پرداخت، تایید رزرو، فاکتور تایید رزرواسیون  ((وچر))به همراه جزئیات رزرو شما و کل هزینه رزرو به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
این واچر باید توسط مهمان بعنوان مدرک پرداخت و تایید به هتل ارائه گردد.
در صورتی که شما عضو گروه مسافر سلام  باشید با توجه به امتیازی که برخوردار می شوید، می توانید از تسهیلات ویژه و تخفیف های بیشتری بهره مند شوید.
ضمناً به عضویت گروه نیز اضافه خواهید شد.

به چه دلیلی قیمت هتل ها در سایت مسافر سلام اینقدر مناسب تر از خود  هتل ها و دیگر سایت ها است؟

1– با توجه به حجم بالای رزروی که سایت مسافر سلام برای هتل ها و هتل آپارتمان ها فراهم می کند باعث شده است که هتل ها و هتل آپارتمان ها تخفیفات در نظر گرفته شده برای این سامانه را افزایش دهند.
بنابراین امری طبیعی است که نرخ های این سامانه کمتر از نرخ های خود هتل باشد..

2- وب سایت مسافر سلام در طول سال در ایام پیک و غیر پیک همکاری زیادی با هتل ها دارد و با توجه به قراردادها و اعتباری که یک شرکت در هتل دارد از تخفیفات ویژهای برخوردار می گردد.
حجم بالای رزرو توسط وب سایت مسافر سلام باعث گردیده میزان کمسیون ارایه شده توسط هتل به این سامانه افزایش یابد و این سامانه جهت جذب مشتری بیشتر و فروش بیشتر ( و در نتیجه افزایش کمسیون ) بخشی از حق کمسیون خود را به مشتریانش تخفیف می دهد.

بازدیدها: 97

درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما:

این سایت به فروش می رسد!

برای کسب اطلاعات بیشتر، آمار بازدید
سایر وب سایت های وابسته و ...
در تلگرام به صفحه زیر مراجعه نمایید.

پیشنـهاد خـریـد