صاحب هتل روتانا مشهد

صاحب هتل روتانا مشهد

زمان خواندن: دقیقه 4
امتیاز کاربران:
امتیاز 2 از 4
شهر: مشهد
دسته بندی: هتلگردی
نویسنده: زهرا روح آبادی
صاحب هتل روتانا مشهد
رزرو هتل روتانا مشهد با یک کلیک

صاحب هتل روتانا مشهد

شهر زیارتی و سیاحتی مشهد سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران و زائران ارجمند بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) می‌باشد.
تابستان‌ها و ایام نوروز حجم زیادی از مسافران به مشهد هجوم می‌آورند.
نیاز این شهر را به ارائه محل اقامت و خدمات به زائران گرامی بالا می‌برد.
از این رو صنعت هتل‌داری در مشهد مقدس روز به روز در حال گسترش می‌باشد.
هتل روتانا مشهد نیز با هدف ارائه خدمات بهتر به مسافران گرامی در حال احداث می‌باشد.
صاحب هتل روتانا مشهد

گروه گردشگری و رزرواسیون مسافر سلام این افتخار را دارد که بعد از افتتاح هتل روتانا مشهد، خدمات رزرو آنلاین این هتل را برای شما مسافران گرامی ارائه دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از رزرو هتل‌ مشهد به لینک ضمیمه شده مراجعه نمایید .
یا اینکه با شماره تلفن 09154770106 تماس حاصل نموده و با گروه پشتیبانی، فروش و رزرو آنلاین مسافرسلام جهت رزرو هتل‌های مشهد مشورت نمایید.

هتل روتانا

روتانا، مستقر در امارات متحده عربی اولین هتل خارجی در ایران از زمان انقلاب است.
عمر کدوری معاون اجرایی و مدیر اجرایی روتانا می‌گوید:
ایران، پیشنهادهای زیادی به لحاظ تجاری و فرهنگی دارد.
در این بین مشهد، یک شهر محبوب زیارتی است که هتل‌های کافی ندارد.
کاهش چشمگیر تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، باعث شده‌است بازار کشور برای گروه‌های مهمان‌نوازی مانند، روتانا جذاب باشد.
ما امیدواریم که تحولات اخیر باعث خوشبختی منطقه شود.

عمر کدوری: اگر 3 یا 4 هتل در ایران افتتاح کنیم و توسعه دهندگان و بازرگانان ایرانی بتوانند پروژه‌های روتانا را ببینند، فرصت‌های زیادی به‌وجود می‌آید.
جان پراراس، مشاوره در شرکت خدمات توسعه هتل، گفت که در سال 2007 در بخش هتل‌های ایرانی تعدادی از هتل‌های کوچک خصوصی و محلی ظهور پیدا کرد.

مقاله مرتبط:

آدرس هتل روتانا مشهد: خیابان امام رضا (ع)، امام رضا 5، جنب هتل مدائن.

جهت رزرو هتل کلیک کنید.

بازدیدها: 2066

آیا از این مقاله راضی بودید؟
برچسب ها: صاحب هتل
اشتراک گذاری:
زهرا روح آبادی
زهرا روح‌آبادی هستم. عاشق شخصیت آنشرلی با موهای قرمز، علاقه‌مند به ریاضی و دانشجوی مهندسی پزشکی، بسیار ریزبین با روحیه‌ای فوق‌العاده حساس و عاشق طبیعت. هرگز حسرت گذشته رو نمی‌خورم و ناامیدی رو دوست ندارم. تازه قلم بدست گرفتم و در وبلاگ مسافرسلام، برای لذت بردن شما از سفرهاتون، درباره گردشگری و راهنمای سفر می‌نویسم.

امتیاز کاربران

 • فردین نظری فر

  اصلا به درد نمیخورد

 • رضا حیدرئی

  خانم دکتر نویسندگی خیلی خوبه زمانیکه قلم بدست می گیرید باید اطلاعات شما بیش از حد تصور باشد بقول معروف برای هر جمله یا کلمه اش بایستی هزاران برگ مطالعه داشته باشی . حالا که در مورد هتل روتانا و برادران انصاری می نویسید پس بنویسید که چگونه با زور و در تنگنا قرار دادن پیمانکاران جز و شرکتها حدود۳۰ درصد از مطالباتشان را از رقمهای کلی صورت وضعتهایشان با حضور و دستور حاج حسین انصاری کسر کردند و بخاطر اینکه مدارکی دال بر پرداخت بدهی پیمانکاران داشته باشد با یک دفترخانه نزدیک پمپ بنزین خیابان امام رضا هماهنگ کرده و پیمانکاران جزء را اگر باقیمانده طلبتان راطی یک چک میخواهید بایستی برگه تنظیم شده قبلی را که حق هیچگونه ادعایی را دیگر نخواهند داشت را اول امضا و سپس چک را تحویل بگیرند پیمانکاران هم که مدت زیادی پول دریافت نکرده بودند به اجبار به این حرکت ناجوانمردانه تن دادند تا بتوانند جوابگوی کارکرد کارگرانشان باشند .شرکتها یی هم که ۳۰ درصد از شان کسر شده بود مثل آران سیج نیز مجبور گردید همین کار را با پیمانکاران خودش بکند البته با درصد کمتری وقتی که ادعا کردیم جواب فقط این بود حاج حسین انصاری ۳۰درصد از کل صورت وضعیت ما کسر نمود اگر شما میتوانید زنده اش کنید تا علاوه بر۲۰درصدی که کسر شده مبلغ دیگری هم میدهیم ما که حریف حاج حسین انصاری برادر مالک که نه کارگردان بانک آینده و هتل روتانا نشده ایم وچون قانون قضایی ما ضعف دارد قطعا اگر من پیمانکار شرکت آران سیج که بعداز سه ونیم سال زحمت حدود۱۷۶ در رسیدگی اولیه و۱۵۵ میلیون تحت عنوان تخفیف و حسن انجام کاری که دیگر پس داده نخواهد شد (۱۵۵میلیون همان ۲۰ درصدیست که از همه شرکت آران سیج به طبع روال حاج حسین انصاری از همه کسر نموده) به دادگستری طرح دعوی نمایم من و امثال من محکوم خواهیم شد و اولین حرفشان این خواهد بود که چرا امضا کردید گرچه من هنوز با شرکت آران سیج در گیرم که پولم را زنده کنم اما این شرکت هم در تلاش است که مطالبات کسر شده را بجای کاررگلاژمجددی که دوبارپیمان بسته و هیچ ربطی بهم ندارند درهم نماید بله خانم دکتر واقعیت روتانا اینه مطالب شما برای اعراب خلیج بیشتر بدرد میخوره که نمی دانند فقر چیست من بچه اهواز هستم استان من چهارمین صادر کننده نفت دنیاست و شهر آبا واجدایمان لقب اولین چاه نفت خاورمیانه را (مسجد سلیمان) یاMIS شهری در جنوب ایران را یدک میکشد و من پیمانکار را با این حرکت چنان به خاک نشاندند که برای رفع مایحتاج زندگی ام انتظار یارانه را می کشیم آزار مرگ شیرین تر از این زندگی و حقارت در وطن خود نیست من خوب میدانم پزشکی چیست چون در زمان جنگ خودم امدادگر بودم و چه شبها که تا صبح چشمهایمان همراه پزشکان و پرستاران بیمارستان شهید رجایی یا کوروش کبیر سابق پلک برهم نزد قلم فرسایشی زمانی خوب است که آگاهی کامل به شنونده برساند گرچه ابتدای راه هستید انشاالله اگر حق شما نیز با درخواستی ویا اجباری جایش را عوض نکند و مطالعاتت را بالا ببرید یقینا موفق خواهید شد اما بدان قلم همچون نوای نی وعشق است و با رنج بیشتر آشناست و اگر عشق به نوشت را چاشنی کارتان کنید و بدانید که چند کوخ خراب شده تا روتانا در جیب امثال انصاریها و سایرین پشت پرده پول پرکند . درد دلی بود که بیان نمودم قلم گاه خود طناب دار نویسنده خواهد شد موفق موید باشید

 • بهناز.ش.

  سلام و درود جناب حیدرئی
  مطلب شما را مطالعه کردم و کلی استفاده کردم. اتفاقا ما هم جزو پیمانکارانی هستیم که صابون آقای انصاری و امثالهم به تن ما هم خورده… ما هم در بحث تامین تجهیزات آشپزخانه صنعتی فعالیت می کنیم. و اینجا تهران در مورد پروژه ایران مال کلی فعالیت کردیم اما دریغ از یک برخورد مناسب. البته کار ما خوشبختانه به مسائل مالی نکشید و هیچ قرارداد و بده بستان مالی نداشتیم. ولی در مورد همین پروژه روتانا هم شاهد هستیم که چطور از همکاران آشپزخانه صنعتی، کار می کشند بعد به سادگی دورشان می زنند و میروند سراغ رانت بازی های خودشان. هر چند که مملکت کلا درگیر فساد مالی و اقتصادی است. اما کاش هر کسی پیش خودش، کمی وجدان هم داشته باشد و هر ازگاهی به خودش یادآوری کند که در نهایت توی یک فضایی به ابعاد ۱۸۰ سانت قرار میگیرد و لاغیر…. و آنچه که باقی می ماند آه مردمانی است که پشت سر این مفسدان کشیده می شود. با آرزوی سلامتی برای همه مردان و زنان زحمتکش ایران که حلال را از حرام تشخیص می دهند و پایبند به اصول انسانی و وجدانی هستند.

 • هادی تهرانی

  سلام
  هر موقع از نارضایتی عزیزانی که با سرمایه داران گردن کلفت ,صحبت میشود از خداوند متعال میخواهم هر چه زودتر دادخواه عادلی را عنایت کند ما انقلاب کردیم که این مشکلات را نداشته باشیم ولی متاسفانه تنها چیزی که عایدمان شد کشته شدن برادران و خواهران دینیمان بود ولاغیر
  خدایا به حق چهارده معصوم ع. به دادمان برس

 • اصلا چند متره و قیمت اون منطقه چنده کی اینو کارشناسی کرده مثل ایران مال کارشناسیشون دروغه مثلاً با این کار چیو می‌خوان ثابت کنن هرچی پول از بانک مرکزی میگیرن یک دهم پولو خرج ساخت مسکناشون میکنن بعد بقیشو تبدیل به ارز میکنن میفرستن خارج و همون قدر که وام گرفتن از بانک مرکزی روی قیمت مسکناشون میزارن اینه اختلاص کلان لطفاً پیگیری بشه مردم چقدر تورم و زیر خط فقر باشن

نظر شما درباره این موضوع
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
میزان رضایت شما:

هتل های مرتبط

 • هتل الماس مشهد

  ۴
  مشهد، خیابان امام رضا (ع)، بین امام رضای 4 و 6، هتل الماس مشهد.
  برای دیدن قیمت ها به صفحه هتل مراجعه کنید
 • هتل حیات شرق مشهد
  %۶۸
  تخفیف

  هتل حیات شرق مشهد

  ۳
  مشهد - خیابان نواب صفوی - بین نواب 10 و 12.
  برای دیدن قیمت ها به صفحه هتل مراجعه کنید
 • هتل نسیم مشهد
  %۱۵
  تخفیف

  هتل نسیم مشهد

  ۳
  مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - چهارراه دوم سمت چپ.
  برای دیدن قیمت ها به صفحه هتل مراجعه کنید
 • هتل تابران مشهد
  %۳۵
  تخفیف

  هتل تابران مشهد

  ۴
  مشهد- چهارراه زرینه - روبروی کاشانی 14.
  برای دیدن قیمت ها به صفحه هتل مراجعه کنید
 • هتل آرسان مشهد
  %۳۵
  تخفیف

  هتل آرسان مشهد

  ۱
  مشهد، خیابان امام رضا، چهارراه دانش، دانش شرقی 21.6
  برای دیدن قیمت ها به صفحه هتل مراجعه کنید

هتل سپنتا مشهد ⭐️⭐️⭐️

برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
 • شماره تماس شما:
 • نام و نام خانوادگی شما:

این سایت به فروش می رسد!

برای کسب اطلاعات بیشتر، آمار بازدید
سایر وب سایت های وابسته و ...
در تلگرام به صفحه زیر مراجعه نمایید.

پیشنـهاد خـریـد