صاحب هتل روتانا مشهد

صاحب هتل روتانا مشهد

شهر زیارتی و سیاحتی مشهد سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران و زائران ارجمند بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) می‌باشد. تابستان‌ها و ایام نوروز حجم زیادی از مسافران به مشهد هجوم آورده و نیاز این شهر را به ارائه محل اقامت و خدمات به زائران گرامی بالا می‌برد. از این رو صنعت هتل‌داری در مشهد مقدس روز به روز در حال گسترش می‌باشد. هتل روتانا مشهد نیز با هدف ارائه خدمات بهتر به مسافران گرامی در حال احداث می‌باشد.
گروه گردشگری و رزرواسیون مسافر سلام این افتخار را دارد که بعد از افتتاح هتل روتانا مشهد، خدمات رزرو آنلاین این هتل را برای شما مسافران گرامی ارائه دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از رزرو هتل‌های مشهد به لینک ضمیمه شده مراجعه نمایید . یا اینکه با شماره تلفن ۰۵۱۳۳۶۹۲۴۳۰ تماس حاصل نموده و با گروه پشتیبانی، فروش و رزرو آنلاین مسافرسلام جهت رزرو هتل‌های مشهد مشورت نمایید.

بازدید کننده عزیز، مسافرسلام یک سایت ویژه مشاوره سفر می باشد.
برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران
در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.

روتانا، مستقر در امارات متحده عربی اولین هتل خارجی در ایران از زمان انقلاب است.
عمر کدوری معاون اجرایی و مدیر اجرایی روتانا می‌گوید: ایران، پیشنهادهای زیادی به لحاظ تجاری و فرهنگی دارد، در این بین مشهد، یک شهر محبوب زیارتی است که هتل‌های کافی ندارد. کاهش چشمگیر تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، باعث شده‌است بازار کشور برای گروه‌های مهمان‌نوازی مانند، روتانا جذاب باشد.
ما امیدواریم که تحولات اخیر باعث خوشبختی منطقه شود.

عمر کدوری: اگر ۳ یا ۴ هتل در ایران افتتاح کنیم و توسعه دهندگان و بازرگانان ایرانی بتوانند پروژه‌های روتانا را ببینند، فرصت‌های زیادی به‌وجود می‌آید.
جان پراراس، مشاوره در شرکت خدمات توسعه هتل، گفت که در سال ۲۰۰۷ در بخش هتل‌های ایرانی تعدادی از هتل‌های کوچک خصوصی و محلی ظهور پیدا کرد.

مقاله مرتبط:

آدرس هتل روتانا مشهد: خیابان امام رضا (ع)، امام رضا ۵، جنب هتل مدائن.

جهت رزرو هتل های مشهد به لینک ضمیمه شده مراجعه کنید.

اشتراک گذاری:

نویسنده : زهرا روح آبادی

بیشترین تخفیف ها

بیشتر ...

آخرین دیدگاه‌ها

ثبت نظر شما
میزان رضایتمندی شما:
فلش/پیکان
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: