پروژه هتل روتانا مشهد

پروژه هتل روتانا مشهد

شهر مقدس مشهد به‌دلیل وجود بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) سالانه میزبان ارادتمندان و علاقه‌مندان به ایشان از سراسر ایران و برخی کشورهای جهان می‌باشد. در ایام تابستان و نوروز تعداد زائران مشهد مقدس بیشتر از ایام دیگر سال می‌باشد. به همین علت هتل‌های زیادی در شهر مقدس مشهد احداث گردیده‌‌است. پروژه هتل روتانا مشهد نیز به جهت جذب مسافر در خیابان امام رضا (ع) در حال احداث می‌باشد.
گروه گردشگری و رزرواسیون مسافر سلام این نوید را به شما عزیزان می‌دهد که پس از بهره‌برداری از هتل روتانا مشهد، تمام امور رزرو این هتل را برای شما عزیزان به‌سهولت انجام دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از این هتل می‌توانید با شماره تلفن ۰۵۱۳۳۶۹۲۴۳۰ تماس حاصل نمایید.

صفحه رزرو هتل روتانا مشهد

بازدید کننده عزیز، مسافرسلام یک سایت ویژه مشاوره سفر می باشد.
برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران
در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.

پروژه هتل روتانا مشهد

گروه امارات متحده عربی انتظار دارد که در سال آینده مانند ترکیه و دارلاسلام در تانزانیا وارد افغانستان نیز بشود. پروژه بین‌المللی روتانا دارای ۵۰ املاک در حال توسعه است که تا سال ۲۰۱۸، ۱۳۶۰۰ اتاق را اضافه خواهد کرد.
این پروژه بین‌المللی در کشورهای ایران، قطر، کویت، بحرین و امارات متحده عربی قرار دارد. در حال حاضر پروژه روتانا دارای ۱۷ هتل، خارج از امارات متحده عربی عمدتاً در مصر و لبنان است.
این شرکت دارای پروژه‌های هتل در تهران و در شهر زیارتی مشهد است که از سال ۲۰۱۵ استارت خورده‌است و در حال تکمیل شدن می‌باشد. این پروژه همچنین در سال ۲۰۱۷ دو هتل در کابل، ۷ روتانا جدید در ترکیه افتتاح کرده‌است.

عمر کدوری مدیر شرکت هتل‌های مستقر در دبی می‌گوید: قراردادهایی برای ساخت هتل در شهرهای ایران امضا شده است که اولین هتل را در سه ماهه اول ۲۰۱۸ در مشهد به بهره‌برداری خواهیم رساند.

لازم به ذکر است که گروه هتل‌های روتانا هم اکنون در ۲۱ شهر از ۱۳ کشور خاورمیانه، شرق اروپا و جنوب آسیا دارای هتل می‌باشد.

پروژه هتل روتانا مشهد با ۲۳ طبقه شامل واحدهای تجاری و مسکونی در زمینی به مساحت ۵۶۰۰ متر مربع در حال بهره برداری می‌باشد.

مقاله مرتبط:

  • صاحب هتل روتانا مشهد

آدرس پروژه هتل روتانا مشهد: خیابان امام رضا (ع)، امام رضا ۵، جنب هتل مدائن.

جهت رزرو هتل های مشهد به اینجا مراجعه کنید.

اشتراک گذاری:

نویسنده : زهرا روح آبادی

بیشترین تخفیف ها

بیشتر ...

مقالات مرتبط

آخرین دیدگاه‌ها

ثبت نظر شما
میزان رضایتمندی شما:
فلش/پیکان
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: