فلش/پیکان

گردشگران جهان به تحریم‌های آمریکا علیه ایران نه گفتند.

تاریخ:

وطن زیبای من، پر است از جاذبه‌های بی‌نظیری که هر بیننده‌ای را به سمت خود جذب می‌کند.

علی اصغر مونسان، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: گردشگران جهان و فعالان جهانی صنعت توریسم به تحریم‌های آمریکا علیه ایران نه گفتند.
وی با اشاره به حضور و گردهمایی بزرگ فعالان صنعت توریسم از سراسر جهان در ایران، اظهار داشت: تنوع رویدادهای بین‌المللی ما در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری و رشد تحولات مثبت گردشگری ایران طی دو سال گذشته نشانگر استمرار رو به رشد این صنعت در کشور فارغ از تحریم‌هاست.

در برگزاری چهلمین نشست اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) در شهر همدان همزمان با دور جدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران نیز مشاهده می‌شود که آمریکا و همراهانش نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.
مونسان با تاکید بر اینکه تحریم کنندگان نمی‌توانند خوبی‌ها و جاذبه‌های سرزمین ایران را تحریم و گردشگران جهان را از تماشای ایران محروم کنند، افزود: تحریم های ظالمانه و یک‌جانبه آمریکا علیه کشورمان، در برابر توانمندی‌های گردشگری ایران کاری از پیش نبرده و با توجه به ویژگی‌های فرهنگی توریسم در عرصه بین‌المللی و دیپلماسی عمومی، مانعی در برابر اشتیاق گردشگران جهان برای تماشای این دیار هفت هزار ساله نبوده است، تا جایی که شمار گردشگر ورودی کشورمان نه تنها کاهش نداشته، بلکه افزایش نیز یافته است.

گردشگران جهان به تحریم‌های آمریکا علیه ایران نه گفتند.

بنا به گفته‌های مونسان، اتفاقات زیر، همه و همه گویای آن است که فعالان گردشگری و گردشگران جهان تحریم های آمریکا علیه ایران را قبول ندارند.

  • برگزاری رویداد تبریز 2018
  • جشن‌های ثبت جهانی آثار ایران
  • نمایشگاه‌های فاخر میراث فرهنگی سایر کشورها در ایران
  • رویداد همدان 2018
  • اجلاس همدان 2018
  • رویدادی که 21 تا 23 آبان، با حضور دبیر کل سازمان جهانی گردشگری و اعضای وابسته این سازمان، در استان همدان برگزار می شود.

بازدیدها: 9

گردشگران جهان به تحریم‌های آمریکا علیه ایران نه گفتند.
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما:

این سایت به فروش می رسد!

برای کسب اطلاعات بیشتر، آمار بازدید
سایر وب سایت های وابسته و ...
در تلگرام به صفحه زیر مراجعه نمایید.

پیشنـهاد خـریـد