فلش/پیکان

سفیر سوئیس: جاذبه های تبریز به جهان معرفی شود

تاریخ:

مارکوس لایتنر (Markus leitner)، سفیر سوئیس در تهران با بیان اینکه تبریز، شهری زیبا با آب و هوای دلپذیر و اماکن تاریخی فراوان است، گفت: باید تلاش کرد جاذبه‌های گردشگری این کلان شهر به جهانیان شناسانده شود.

سفیر سوئیس: جاذبه های تبریز به جهان معرفی شود. مارکوس لایتنر ایده تبادل گردشگر بین تبریز و سوئیس را عالی و بی‌نقص توصیف کرد و افزود: شهر تاریخی تبریز به دلیل داشتن جاذبه‌های گردشگری متنوع می‌تواند در فهرست مقاصد و مسیرهای گردشگری جهان قرار بگیرد.
البته تحقق تبادل گردشگر و افزایش ورود گردشگر بین ایران و سوئیس تنها کار دولت‌ها نیست و باید مردم و بخش خصوصی در این حوزه ورود کنند.
سفیر سوئیس در ایران، روابط بین تهران و برن را عالی خواند و گفت: شمار گردشگران ایرانی که سوئیس را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می‌کنند، رو به افزایش است.
وی ابراز امیدواری کرد که گردشگران سوئیسی زیادی نیز بتوانند متقابلاً از ایران و به ویژه تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام، با داشتن جاذبه‌های گردشگری فراوان و فرهنگ و مردم خاص، دیدن کنند.

لایتنر بیان کرد: ما نیز می‌توانیم مسیر گردشگران سوئیسی به مقصد ایران را به سمت شهر زیبا و تاریخی تبریز هدایت کنیم. لایتنر با اشاره به دیدار خود با شهردار تبریز افزود: در این دیدار برگزاری هفته فرهنگی تبریز در زوریخ را مطرح می‌کنیم.
سفیر سوئیس در تهران ابراز امیدواری کرد که انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام به رونق صنعت گردشگری این شهر زیبا کمک کند. به بیان لایتنر، تبریز شهر زیبایی است که معرفی جذابیت‌های گردشگری آن می‌تواند به توسعه روابط گردشگری آن با دیگر کشورها از جمله سوئیس کمک کند.
مارکوس لایتنر، سفیر سوئیس در تهران برای شرکت در آیین گشایش رسمی تبریز ۲۰۱۸ به تبریز سفر کرده است. رویداد بین المللی گردشگری تبریز ۲۰۱۸ با حضور رییس جمهوری و تعدادی از سفرا و وزرای گردشگری کشورهای منطقه به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

بازدیدها: 8

سفیر سوئیس: جاذبه های تبریز به جهان معرفی شود
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما:

این سایت به فروش می رسد!

برای کسب اطلاعات بیشتر، آمار بازدید
سایر وب سایت های وابسته و ...
در تلگرام به صفحه زیر مراجعه نمایید.

پیشنـهاد خـریـد