هتل های مشهد نزدیک فرودگاه

زمان خواندن: دقیقه
امتیاز کاربران:
امتیاز 0 از 4
دسته بندی: هتل ها

فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد، یک فرودگاه بین المللی در شهر مشهد است که با مساحت ۵۴۰ هکتار در جنوب شرق مشهد قرار گرفته. این فرودگاه دومین فرودگاه پر رفت و آمد ایران بعد از فرودگاه بین المللی مهر آباد تهران است. مسافر سلام قصد دارد در این مقاله هتل های مشهد نزدیک فرودگاه را به شما معرفی کند.

هتل گل گندم شباهنگ

هتل گل گندم شباهنگ در بهمن ماه سال ۱۳۹۱ توسط شرکت تعاونی روستایی شباهنگ شهریار افتتاح شد. این هتل دارای یک رستوران در طبقه هم کف با ظرفیت ۱۰۰ نفر، و همچنین یک کافی شاپ می باشد.

فاصله تا فرودگاه هاشمی نژاد: ۱۰ دقیقه
آدرس: مشهد – خیابان امام رضا – امام رضا ۶۴

هتل گل گندم شباهنگ

هتل قصر طلایی

هتل قصر طلایی در سال ۱۳۸۹ با مساحت حدود ۵۰۰۰ مترمربع در ۱۶ طبقه بنا شد و دارای ۳۵۷ واحد اقامتی می باشد. این هتل دارای اتاق ها و سوئیت های متنوعی مانند پرزیدنت، رویال، جونیور، سنیور، امپریال است. هتل قصر طلایی بدلیل قرار گرفتن در خیابان امام رضا دارای موقیت مکانی مناسبی نیز می باشد.

فاصله تا فرودگاه هاشمی نژاد: ۱۲ دقیقه
آدرس: مشهد – خیابان امام رضا – بین امام رضا ۳۴ و ۳۶

هتل قصر طلایی

هتل سی نور

هتل سی نور در سال ۱۳۹۳ به بهره برداری رسید. این هتل دارای ۲ برج مجاور هم، شامل ۲۲ طبقه و ۲۸۶ واحد اقامتی است که آماده خدمت به مسافران می باشد. هتل چهار ستاره سی نور دارای امکاناتی نظیر مراکز تجاری و اداری، رستوران و آمفی تئاتر است.

فاصله تا فرودگاه هاشمی نژاد: ۱۳ دقیقه
آدرس: مشهد – خیابان ۱۷ شهریور – نبش دانش شرقی

هتل سی نور

هتل میامی

هتل میامی در سال ۱۳۹۲ به بهره برداری رسید. این هتل در ۵ طبقه ساخته شده و دارای ۳۹ باب می باشد که این واحد ها در ۴ طبقه پراکنده شده اند. شما میتوانید با اقامت در این هتل به آسانی به مراکز خرید اطراف هتل دسترسی داشته باشید.

فاصله تا فرودگاه هاشمی نژاد: ۱۳ دقیقه
آدرس: مشهد – خیابان امام رضا(ع) – امام رضا ۳۵

هتل میامی
[WBHTL_SIB]

هتل آپارتمان فاخر

هتل آپارتمان فاخر در سال ۱۳۹۴ به بهره برداری رسید. این هتل دارای امکاناتی از جمله رستوران، کافی شاپ، لابی بزرگ و زیبا می باشد. یکی از نکات قابل توجه هتل سه ستاره فاخر، واقع بودن در یکی از خیابان های اصلی شهر مشهد به نام خیابان امام رضا می باشد.

فاصله تا فرودگاه هاشمی نژاد: ۱۳ دقیقه
آدرس: مشهد – خیابان امام رضا – امام رضا ۴۸

هتل آپارتمان فاخر

هتل درویشی

هتل درویشی در سال ۱۳۸۶ در نزدیک حرم امام رضا (ع) بنا شد. این هتل یک هتل مجلل و مرتفع شهر مشهد می باشد. هتل درویشی با معماری مدرن و چشم نواز، امکانات عالی اتاق ها، برخورد شایسته پرسنل هتل، مجموعه ی تفریحات آبی، سالن ماساژ، فروشگاه ها، رستوران های متعدد با انواع غذاهای لذیذ و کافی شاپ های مجهز و زیبا پذیرای شما مهمانان و زائران گرامی می باشد.

فاصله تا فرودگاه هاشمی نژاد: ۱۴ دقیقه
آدرس: مشهد – خیابان امام رضا(ع) – بین امام رضا ۲۲ و ۲۴

هتل درویشی

هتل قصر

هتل قصر در سال ۱۳۶۷ با مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع در ۱۱ طبقه و با ۳۱۰ باب اتاق، سوئیت و آپارتمان، توسط آقای علیرضا سزاوار افتتاح شد. نام این هتل در فروردین سال ۱۳۹۱، به قصر الماس تغییر داده شد و در خرداد ماه سال ۱۳۹۳ با گرفتن گرید پنج ستاره از هتل قصر الماس به هتل بین المللی قصر مجددا تغییر نام یافت.

فاصله تا فرودگاه هاشمی نژاد: ۱۵ دقیقه
آدرس: مشهد – خیابان امام رضا(ع) – بین امام رضا ۱۴ و ۱۶

هتل قصر طلایی

آیا از این مقاله راضی بودید؟
فریبا غلامی نژاد
نظر شما درباره این موضوع
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
میزان رضایت شما:

👇🏻 مسافرسلام را اینجا بشناسید 👇🏻

برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: