قیمت سهام پروژه سارا

زمان خواندن: دقیقه
امتیاز کاربران:
امتیاز 2 از 4
دسته بندی: راهنمای سفر
نویسنده: هانیه هوشیار
قیمت سهام پروژه سارا

چندین سال است که طرح بازسازی بافت فرسوده اطراف حرم امام رضا (ع) آغاز شده است.

شیوه های نو، برای ساماندهی درآمد غیرنقدی مالکین و درآمد نقدی متقاضیان واحدهای مسکونی در پروژه های نوسازی بافت فرسوده شهری است که هدف آن کسب مالکیت یک یا چند واحد مسکونی جدید توسط مالکین سابق می باشد.

در راستای بازسازی بافت های فرسوده شهر مشهد، پروژه تجاری-اقامتی سارا از جمله بزرگترین پروژه های طرح نوسازی اطراف حرم می باشد که در قطاع ۳ واقع گردیده است.

پروژه تجاری-اقامتی سارا

مساحت این پروژه ۱۲۰۰۰ مترمربع و زیر بنای آن حدود ۸۴۰۰۰ مترمربع می باشد. این پروژه در ۱۲ طبقه تجاری-اقامتی (۳۰% تجاری-۷۰% اقامتی) در حاشیه بلوار ۵۰ متری شارستان رضوی و ضلع شمالی خیابان نواب صفوی قرار دارد.

با سرمایه گذاری در این پروژه ها می توانید به آینده شهری کمک شایان بکنید و برای خودتان پس اندازی داشته باشید.

قیمت سهام پروژه سارا ۹۷٫۵۰۰ ریال در سال ۹۱ اعلام شده است که در حال حاضر ارزش سهام هر فرد ۶۰۰۰ تومان می باشد.

شما می توانید این سهام را از شركت افق سهام شرق در محل ساختمان جدید خریداری نمایید.

در صورتیکه قیمت سهام سارا معادل مبلغ واحد باشد هیچگونه وجهی دریافت نمی‌گردد ولی چنانچه مبلغ سهام پروژه کمتر از قیمت واحد باشد مابقی بصورت نقد و قسط وصول می‌گردد.

آدرس: مشهد، بولوار شهید قرنی، حدفاصل بین چهار راه میدان بار و چهار راه ابوطالب، نبش بلوار شهید كریمی، برج فروردین، طبقه پنجم، واحد شماره ۵۰۱

آیا از این مقاله راضی بودید؟
اشتراک گذاری:
هانیه هوشیار
سلام این برگی از زندگی نامه من است. خیلی اهل نوشتن نبودم تا اینکه با این کار آشنا شدم و نوشتن و تولید محتوا به یکی از آرامش‌بخش ترین کارها برام تبدیل شد. اگه میخواین راجع به خودم بدونین باید بگم که یکم شلوغ و پر جنب و جوشم و علاقه زیادی به یادگیری هم دارم. برای اهدافم میجنگم و به راحتی تسلیم نمیشم حتی اگه پام بره روی مین :) در حال حاضر زندگیم خلاصه میشه به کارم که با رشد فردیم بدجوری گره خورده ...
نظر شما درباره این موضوع
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
میزان رضایت شما:

معرفی هتل کوثر ناب مشهد ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: