روش های سفر به مشهد

روش های سفر به مشهد

مشهد یکی از کلان شهرهای شمال شرقی ایران است. بدلیل قرار داشتن بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در این شهر، هرساله مسافران و زائران بسیاری به مشهد سفر می‌کنند. اگر قصد سفر به شهر مشهد را دارید ممکن است به دنبال روش‌های سفر به مشهد باشید که مسافر سلام در این مقاله سعی بر این دارد که برخی از این روش ها را به شما عزیزان معرفی کند تا بتوانید مسافرتی راحت و بدون دغدغه را تجربه کنید.

روش های سفر به مشهد

برای سفر به شهر مشهد راه‌های زیادی وجود دارد، شما می‌توانید برای سفر به این شهر از تورهای گردشگری استفاده کنید و خیال خود را از محل اقامت و وسیله رفت آمد راحت کنید.

  1. تورهای مشهد
  2. سفر شخصی با هواپیما، قطار، اتوبوس و ماشین شخصی

بازدید کننده عزیز، مسافرسلام یک سایت ویژه مشاوره سفر می باشد.
برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران
در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.

تورهای مشهد

معمولا تورهای شهر مشهد از تهران، به مدت ۲ شب و ۳ روز و همچنین گاهی اوقات به مدت ۳ شب و ۴ روز برگزار می شود. بیشتر تورهای مشهد به صورت هوایی ارائه می‌شوند و بقیه به صورت زمینی، با قطار این مسیر را طی می‌کنند.

مسیرهوایی: بهتر است بدانید که هزینه تورها بسته به آژانس هواپیمایی، آژانس مسافرتی، کلاس هتل، نوع اتاق مورد نظر و همچنین زمان خرید تور، متفاوت می‌باشد.

طیف هزینه ها برای ۲ شب و ۳ روز بین ۲۰۰ تا ۸۴۰ هزارتومان متفاوت است.

مسیر زمینی: مسیرزمینی تورها اکثرا با قطار طی می‌شود و هزینه سفر بسته به آژانس مسافرتی، کلاس هتل، نوع کابین قطار، نوع اتاق مورد نظر و همچنین زمان خرید تور متفاوت می‌باشد.

طیف هزینه ها برای ۲ شب و ۳ روز بین ۱۵۰ تا ۶۰۰ هزارتومان می‌باشد.

(لازم به ذکر است که این هزینه ها مربوط به تورهای غیر از سایت مسافر سلام است)

شهر مشهد

سفر شخصی

از مزایای سفر شخصی این است که به راحتی می‌توانید وضعیت سفر خود را تنظیم کنید و آزادی عمل بیشتری در انتخاب وسیله رفت و برگشت و محل اقامت خود داشته باشید. این آزادی عمل وقتی به چشم می‌آید که به دنبال صرفه جویی و کم کردن هزینه، یا به دنبال سفری لوکس و مجلل باشید.

شما می‌توانید از ۴ روش برای سفر به مشهد استفاده کنید:

روش اول سفر با اتوبوس است، که یکی از ارزان‌ترین روش‌های سفر به مشهد می‌باشد و استفاده از آن از اغلب شهرهای ایران امکان پذیر است.

اتوبوس

روش دوم سفر با قطار است، که هزینه آن با توجه به نوع قطار متفاوت است.

قطار

روش سوم سفر با هواپیما است، که با این روش، راحت ترین و همچنین کم زمان ترین سفر را خواهید داشت.

هواپیما

روش چهارم که یکی از پرکاربردترین روش های سفر به مشهد به حساب می‌آید سفر با ماشین های شخصی است. همانطور که می‌دانید هزینه عمده این نوع سفر، هزینه بنزین می‌باشد و شما می توانید به راحتی، با اتومبیل خود از همه مناظر و جاذبه های طبیعی و دیدنی مشهد دیدن فرمایید.

سفر با ماشین

سخن آخر

شما عزیزان می توانید هرموقع از سال، با اتوبوس، قطار، هواپیما، اتومبیل شخصی و یا با استفاده از تورهای مشهد به این شهر مقدس سفر کنید. همچنین اگر قصد رزرو هتل با بهترین کیفیت و کم‌ترین هزینه را دارید، سامانه رزرواسیون مسافر سلام مفتخر است تا این امر را برای شما محقق سازد.

اشتراک گذاری:

بیشترین تخفیف ها

بیشتر ...

آخرین دیدگاه‌ها

ثبت نظر شما
میزان رضایتمندی شما:
فلش/پیکان
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: