اصطلاحات هتلی - اکسترا بد

اصطلاحات هتلی: قسمت چهارم – اکسترا بد (تخت اضافه)

زمان خواندن: دقیقه 4
امتیاز کاربران:
امتیاز 4 از 4
دسته بندی: هتلگردی
نویسنده: زهرا روح آبادی
اصطلاحات هتلی: قسمت چهارم - اکسترا بد (تخت اضافه)
رزرو هتل های ایران با یک کلیک

برای آشنایی با اصطلاحاتی که آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها در مورد سرویس‌های ارائه شده در هتل‌ها به کار می‌برند، نیاز است که با سری معرفی اصطلاحات هتلی مسافر سلام همراه باشید تا در سفرهای خود بتوانید با آگاهی بیشتری محل اقامت و نوع اتاقی که مورد نیازتان خواهد بود را رزرو نمایید.
رزرواسیون مسافر سلام در صفحه رزرو هتل های سایت، که شامل شهرهای مختلف ایران می‌شود، قیمت انواع اتاق‌ها را با توضیحات لازم و عکس‌های مربوطه برایتان گذاشته‌ است تا شما عزیزان بتوانید با یک نگاه، هتل و نوع اتاق مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
گروه گردشگری و رزرواسیون مسافر سلام با داشتن تیم مجرب و متعهد در بخش فروش و پشتیبانی، آماده ارائه خدمات به مسافران و گردشگران عزیز به صورت ۲۴ ساعته می‌باشد.
شماره تماس پشتیبانی و فروش رزرواسیون مسافر سلام: ۰۹۱۵۴۷۷۰۱۰۶

برخی از صفحات رزرو هتل در سایت رزرواسیون مسافر سلام:

در این قسمت از سری اصطلاحات هتلی به معرفی و توضیح اکسترا بد (تخت اضافه) پرداخته‌ایم.

مقالات مرتبط:

اصطلاحات هتلی, اکسترا بد, تخت اضافه در هتل, رزرواسیون مسافر سلام

اصطلاحات هتلی: قسمت چهارم – اکسترا بد (تخت اضافه)

اکسترا بد یا تخت اضافه، همان تختخواب‌های اضافه است که در طبقات هتل‌ها موجود می‌باشد. در بعضی رزروهای هتل، این اتفاق پیش خواهد آمد که تعداد افراد بعضی از خانواده‌ها بیشتر از تعداد تخت‌های اتاق رزرو شده می‌باشد. به همین علت هتل، ناچار به استفاده از تخت اضافه می‌گردد. برای دریافت این تخت‌ها باید درخواست شما در پذیرش بابت اکسترا بد (تخت اضافه) ثبت شود تا رسپشن، فرم مورد نیاز را آماده و به خانه‌داری هتل تحویل دهد. آنگاه خانه‌دار هتل، تخت اضافه را در اختیار شما قرار خواهد داد.
علت صدور فرم برای تحویل اکسترا بد، هزینه‌ای است که بابت تخت اضافه از مسافر باید دریافت گردد. با صدور این فرم که نسخه‌ای از آن نیز به کشیر (صندوق) ارجاع داده‌ می‌شود، هزینه اکسترا بد به حساب اتاقتان منظور می‌گردد.

تخت‌های اکسترا بد یا اضافه به‌صورت تاشو می‌باشند و در هر نوع اتاق از اتاق‌های هتل می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

اکسترا بد در هتل ها, رزرواسیون مسافر سلام

امیدواریم در ادامه سری اصطلاحات هتلی با مسافر سلام همراه باشید.

آیا از این مقاله راضی بودید؟
برچسب ها: اصطلاحات هتلی
اشتراک گذاری:
زهرا روح آبادی
زهرا روح‌آبادی هستم. عاشق شخصیت آنشرلی با موهای قرمز، علاقه‌مند به ریاضی و دانشجوی مهندسی پزشکی، بسیار ریزبین با روحیه‌ای فوق‌العاده حساس و عاشق طبیعت. هرگز حسرت گذشته رو نمی‌خورم و ناامیدی رو دوست ندارم. تازه قلم بدست گرفتم و در وبلاگ مسافرسلام، برای لذت بردن شما از سفرهاتون، درباره گردشگری و راهنمای سفر می‌نویسم.
نظر شما درباره این موضوع
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
میزان رضایت شما:

معرفی هتل کوثر ناب مشهد ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: