آدرس هتل استقلال تهران روی نقشه

زمان خواندن: دقیقه 4
امتیاز کاربران:
امتیاز 0 از 4
شهر: تهران
آدرس هتل استقلال تهران روی نقشه
رزرو هتل پارسیان استقلال تهران با یک کلیک

مسافران و گردشگرانی که قصد اقامت در پایتخت را دارند، محل اقامت برایشان مهم می‌باشد. چرا که شاید به آب و هوای سنگین و تقریبا آلوده این کلان شهر عادت نداشته باشند. مسافرسلام پیشنهاد ویژه خود را در این مقاله مطرح می‌کند. چنانچه قصد رزرو هتل‌های تهران را دارید می‌توانید به لینک ضمیمه شده مراجعه نمایید و هتل مورد نظر خود را در هر بازه زمانی و با قیمتی مناسبتر نسبت به دیگر مراکز رزرواسیون، رزرو نمایید.

جهت رزرو هتل پنج ستاره پارسیان استقلال اینجا کلیک کنید. در انتها مقاله می‌توانید آدرس هتل استقلال تهران روی نقشه را ببینید.

هتل بین‌المللی پنج ستاره پارسیان استقلال واقع در منطقه باغشهر تهران، که بهترین منطقه آب و هوایی تهران می‌باشد، در زمینی به مساحت ۷۰ هزار متر مربع احداث شده‌است.

امکانات اقامت در این هتل در دو بخش برج غربی و برج شرقی پراکنده شده است.

امکانات اقامت در برج شرقی:

۱۱۴ اتاق یک نفره

۱۵۶ اتاق دو نفره

۱۵ سوئیت کوچک

۳ سوئیت بزرگ

امکانات اقامت در برج غربی:

۵۶ اتاق یک نفره

۱۷۵ اتاق دو نفره

۲۸ سوئیت کوچک

۲ سوئیت بزرگ

از دیگر امکانات هتل پارسیان استقلال تهران سالن‌ها و رستوران‌های بی‌نظیر آن می‌باشد. رستوران رز، مطبخ و آبشار گیله وا و سالن‌های دریای نور، یاس شماره ۱، یاس شماره ۲ و نوفل لوشاتو و همچنین کافی شاپ لاله سرویس آماده ارائه خدمات می‌باشند.

استخر و سونا، کلوپ ورزشی، زمین تنیس، خدمات رفاهی و تجاری، از قبیل بانک، نمایشگاه صنایع دستی و فروشگاه تابلو نقاشی، خدمات منشی گری، فیلمبرداری و عکاسی، آرایشگاه مردانه، صرافی، پارکینگ با ظرفیت ۳۵۰ اتومبیل و … از دیگر توانمندیها و ظرفیت‌های این هتل می‌باشد.

از اینکه مسافرسلام را برای رزرو هتل پارسیان برگزیدید از شما سپاسگذاریم.

آدرس هتل اسقلال تهران روی نقشه: تهران، تقاطع بزرگراه شهيد چمران و ولیعصر، هتل بين المللی پارسيان.

آیا از این مقاله راضی بودید؟
برچسب ها: آدرس هتل ها
اشتراک گذاری:
زهرا روح آبادی
نظر شما درباره این موضوع
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
میزان رضایت شما: