فلش/پیکان

شهر های فوق العاده دنیا برای پیاده روی

تاریخ:

اگر شما به سلامتی خود اهمیت می دهید و پیاده روی در برنامه روزانه تان وجود دارد، پیشنهاد می کنیم در این خبر که مسافر سلام شهر های فوق العاده دنیا برای پیاده روی را به شما عزیزان معرفی می کند، همراه باشید. در ادامه شهر هایی را خواهید شناخت که با داشتن مناظر زیبا و دیدنی هر گردشگری را به خود جذب می کند.

هلسینکی

شهر هلسینکی که پایتخت کشور فنلاند می باشد، به داشتن پیاده روهای زیبا مشهور است. شما با پیاده روی در این شهر، می توانید از معماری اسکاندیناوی به کار رفته و همچنین زیبایی های بی نظیر این شهر که با فرهنگ فنلاندی آمیخته شده اند، نهایت لذت را ببرید.

بوردو

بوردو با داشتن ساختمان های نئوکلاسیک، میدان هایی با فواره های زیبا، بلوارهای مناسب برای پیاده روی و همچنین همچنین سیستم حمل و نقل تحسین برانگیز، برای پیاده روی و خصوصا دوچرخه سواری بسیار مناسب است.

مونیخ

یکی از بزرگ ترین پارک های اروپا در این شهر قرار گرفته است که در آن دریاچه های زیبا، بناهای تاریخی و همچنین سفره خانه های ژاپنی وجود دارد. شما می توانید با قدم زدن در این شهر، از ساختمان های زیبا، ویترین مغازه ها و کلیسای جامع فراونکیرخه بازدید کنید.

فلورانس

در این شهر خیابان های سنگ فرش شده وجود دارد که برخی از آنها مخصوص پیاده روی هستند. همچنین شما عزیزان می توانید بر روی پل پونته وپینو قدم بزنید.

ونکوور

شهر ونکوور به دلیل داشتن طبیعت زیبا و مکان های فرهنگی، محلی مناسب برای پیاده روی است.

سان فرانسیسکو

گردش در خیابان های روشن و پرنور فرانسیسکو، قدم زدن در جنگل و همچنین قدم زدن بر روی پل 2.7 کیلومتری گلدن گیت بریج این شهر بسیار لذت بخش است.

شهر های دیگری نیز نظیر لندن، لس آنجلس، برلین، توکیو، شیکاگو و پرث نیز با داشتن جاذبه های مختلف و طبیعت زیبا می توانند گذینه مناسبی برای گردش و پیاده روی باشند.

بازدیدها: 8

شهر های فوق العاده دنیا برای پیاده روی
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: