فلش/پیکان

اولین نمایشگاه هتل، رستوران، کافه و صنایع وابسته در تهران برگزار می‌شود

تاریخ:

امین کیانی مدیر اجرایی نمایشگاه می‌گوید: اولین نمایشگاه هتل، رستوران، کافه و صنایع وابسته در تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه که از نخستین نمایشگاه‌های هتل و صنایع وابسته در ایران می‌باشد، با هدف تمرکز بر بازار، تولید و تبلیغات صنوف هتل، رستوران و کافه برگزار می‌گردد.

تاریخ برگزاری این نمایشگاه از 16 تا 19 مرداد 1397 در محل نمایشگاه‌های برج میلاد تهران می‌باشد.

امین کیانی می‌گوید: تا به حال در کشور برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها به‌صورت پراکنده بوده‌است و به‌صورت متمرکز و با همکاری صنف‌ها و تشکل‌ها متعدد هم‌راستا با هم، نمایشگاهی برگزار نگردیده‌است. صنایع وابسته به صنعت هتلداری، کافه و رستوران می‌توانند با حضور فعال در این نمایشگاه از این فرصت استفاده کنند و فعالیت خود را تسهیل ببخشند. به گفته امین کیانی: اولین نمایشگاه هتل، رستوران، کافه و صنایع وابسته فرصتی مناسب برای حذف واسطه‌ها و آشنایی فعالان و دست‌اندرکاران این صنوف با هم می‌باشد.

از زیبایی‌های دیگر این نمایشگاه حضور گالری‌هایی است که در سه سرفصل هنرهای تجسمی در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

با توجه به اینکه درصد قابل توجهی از مردم ایران به‌خصوص تهران کافه‌رو هستند، برپایی این نمایشگاه با معرفی فرهنگ مناسب در حوزه کافه‌داری می‌تواند فرهنگ اشتباه ارائه قلیان را که می‌تواند سلامت مردم را به خطر بیاندازد تصحیح کند.

مسافرسلام آماده ارائه خدمات اقامت به شما عزیزان برای حضور در این نمایشگاه می‌باشد. در صورت تمایل به رزرو هتل های تهران برای شرکت در این نمایشگاه به صفحه زیر مراجعه نمایید.

صفحه رزرو هتل های تهران

شماره تماس رزرو هتل در تهران: 05133692431

بازدیدها: 5

اولین نمایشگاه هتل، رستوران، کافه و صنایع وابسته در تهران برگزار می‌شود
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: