لیست قیمت های هتل قصر مشهد

لیست قیمت های هتل قصر مشهد

یکی از زیباترین و مدرن‌ترین هتل‌های مشهد هتل بین‌المللی قصر مشهد است که با داشتن اتاق‌های متنوع و بسیار شیک و مجلل، فضای دلنشینی را برای مسافران و زائران عزیز فراهم می‌آورد. در این مقاله گروه مشاوره و رزرواسیون مسافرسلام مفتخر است لیست قیمت هتل بین‌المللی قصر مشهد و همچنین اتاق‌های مجلل این هتل ۵ ستاره زیبا را برای شما مسافرسلامی‌های عزیز معرفی کند. شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به سایت مسافر سلام و همچنین تماس با شماره ۵_۰۵۱۳۲۲۲۶۸۷۳ از تخفیفاتی که این هتل مجلل برای شما مسافران و زائران محترم قائل شده است با خبر شوید.

بازدید کننده عزیز، مسافرسلام یک سایت ویژه مشاوره سفر می باشد.
برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران
در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.

اتاق‌های هتل بین‌المللی قصر مشهد

 • سوئیت معمولی (۲ نفر)
 • پرزیدنت رویال (۲ نفر)
 • پرنسس روم  (۲ نفر)
 • هانی مون (ماه عسل)
 • کانکت (۴ نفر)
 • یک تخت (۱نفر)
 • دو تخت (۲ نفر)
 • پرزیدنت (۲ نفر)
 • آپارتمان یک خوابه (۴ نفر)
 • آپارتمان دو خوابه (۴ نفر)
 • پرزیدنت ویژه (۲ نفر)
 • دبل رویال لاکچری (۲ نفر)
 • دبل قاجار (۲ نفر)
 • دبل هخامنش (۲ نفر)

لیست قیمت اتاق‌های هتل  قصر مشهد

سوئیت معمولی (۲ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۶۴۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۷۲۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۸۰۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

سوئیت معمولی در هتل قصر

پرزیدنت رویال (۲ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۱۴۹۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۱۵۷۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۱۶۵۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

پرزیدنت رویال

پرنسس روم (۲ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۶۹۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۷۷۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۸۵۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

پرنسس روم

هانی مون (ماه عسل)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۷۴۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۸۲۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۹۳۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

هانی مون

کانکت (۴ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۹۹۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۱۱۵۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۱۳۱۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

کانکت

اتاق یک تخت (۱ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۳۴۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۳۸۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۴۳۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

اتاق دو تخت (۲ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۴۹۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۵۷۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۶۵۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

پرزیدنت (۲ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۷۹۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۸۷۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۹۵۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

پرزیدنت

آپارتمان یک خوابه (۴ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۸۹۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۱۰۵۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۱۲۱۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

آپارتمان یک خوابه

آپارتمان دو خوابه (۴ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۹۹۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۱۱۵۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۱۳۱۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

آپارتمان دو خوابه

پرزیدنت ویژه (۲ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۹۶۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۱۰۴۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۱۱۲۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

پرزیدنت ویژه

دبل رویال لاکچری (۲ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۱۱۸۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۱۲۶۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۱۳۴۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

دبل رویال لاکچری

دبل قاجار (۲ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۸۹۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۹۷۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۱۰۵۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

دبل قاجار

دبل هخامنش (۲ نفر)

قیمت این اتاق در هتل بین المللی قصر با بوفه صبحانه ۸۹۹۹۰۰۰ ریال، با صبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۹۷۹۹۰۰۰ ریال و همچنین با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۱۰۵۹۹۰۰۰ ریال، می‌باشد.

دبل هخامنش

لازم به ذکر است تمامی این اتاق‌ها برای هر نفر اضافه به صورت ذیل می‌باشد:

قیمت با بوفه صبحانه ۱۱۹۹۰۰۰ ریال، باصبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۱۵۹۹۰۰۰ ریال و با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۱۹۹۹۰۰۰ ریال می‌باشد.

همچنین تمامی این اتاق‌ها برای کودکان ۲ تا ۶ سال (نیم بهاء) به صورت ذیل می‌باشد:

قیمت با بوفه صبحانه ۵۹۹۰۰۰ ریال، باصبحانه و ناهار یا شام (هافبرد) ۷۹۹۰۰۰ ریال و با صبحانه و ناهار و شام (فولبرد) ۹۹۹۰۰۰ ریال می‌باشد.

ایام پیک هتل بین المللی قصر

شما مسافران عزیز نوجه داشته باشید تمامی نرخ‌های بالا در تاریخ‌های ذیل دارای اعتبار می‌باشند:

از تاریخ (۹۷/۰۳/۱۰ تا ۹۷/۰۳/۱۷)، (۹۷/۰۳/۲۴ تا ۹۷/۰۶/۳۰)، (۹۷/۰۸/۰۳ تا ۹۷/۰۸/۰۶)، (۹۷/۰۸/۱۰ تا ۹۷/۰۸/۱۸)، (۹۷/۰۹/۰۱ تا ۹۷/۰۹/۰۳) و (۹۷/۱۱/۱۸ تا ۹۷/۱۱/۲۱)

نتیجه گیری:

گروه مشاوره و رزرواسیون مسافر سلام با معرفی بهترین هتل‌های مشهد مخصوصاً هتل بین‌المللی قصر مشهد و لیست قیمت این هتل ۵ ستاره مدرن، در جهت خدمت رسانی به شما مسافران و زائران گرامی فعالیت می‌کند.

اشتراک گذاری:

نویسنده : هانیه هوشیار

بیشترین تخفیف ها

بیشتر ...

آخرین دیدگاه‌ها

ثبت نظر شما
میزان رضایتمندی شما:
فلش/پیکان
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
 • شماره تماس شما:
 • نام و نام خانوادگی شما: