رزرو هتل در مشهد

رزرو هتل در مشهد با تخفیف

زمان خواندن: دقیقه 150
امتیاز کاربران:
امتیاز 4 از 4
شهر: مشهد
نویسنده: عباسی
رزرو هتل در مشهد با تخفیف
رزرو هتل در مشهد با تخفیف با یک کلیک

گروه مشاوره و رزرواسیون مشاور سلام با معرفی هتل‌های ایران و همچنین بیان امکانات و ویژگی‌های هتل‌ها، به شما در انتخاب هتل مورد‌نظرتان یاری می‌رساند. در این مقاله مسافرسلام قصد دارد درباره رزرو هتل در مشهد برای شما عزیزان مطالبی را بیان کند.

مشهد مقدس دومین شهر پرجمعیت ایران بعد از تهران می‌باشد، که به دلیل وجود حرم مطهر علی ابن موسی الرضا (ع)، در سال ۱۳۸۸ به عنوان پایتخت معنوی ایران و همچنین در سال ۲۰۱۷ به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیز برگزیده شده است. این شهر، پر است از مکان‌های تاریخی و دیدنی از جمله آرامگاه فردوسی، پارک جنگلی وکیل آباد، شاندیز و طرقبه و خیلی از مکان های تفریحی دیگر که مسافران و گرداشگران را به سمت خود جذب می‌کنند.
رزرو هتل در مشهد با تخفیف را به مسافر سلام بسپارید. شما مسافران و زائران بارگاه رضوی از طریق سامانه رزرواسیون مسافر سلام و همچنین تماس با شماره تلفن ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ می‌توانید جهت رزرو هتل در مشهد با تخفیف ویژه، با همکاران ما در سایت مسافر سلام همراه باشید و خاطره یک اقامت به یاد ماندنی در شهر مقدس مشهد را برای خود و عزیزانتان به جا بگذارید.

در اینجا به معرفی تعدادی از هتل‌ های مشهد که شامل تخفیف می‌باشند اشاره می کنیم:

رزرو هتل در مشهد با تخفیف

نام هتل ستاره آدرس
هتل مدینه الرضا ۵ ستاره ابتدا خیابان شیرازی، نبش شارستان رضوی
هتل جواد ۴ ستاره خیابان امام رضا، امام رضا ۳
هتل عماد ۴ ستاره میدان طبرسی، کوچه نوغان، نبش نوغان۵
هتل جواهر شرق ۳ ستاره خیابان امام رضا، بین امام رضا ۶ و ۸
هتل حیات شرق ۳ ستاره خیابان نواب صفوی، بین نواب صفوی ۱۰ و ۱۲، نبش بلوار شارستان
هتل صدرا ۲ ستاره خیابان امام رضا (ع)، امام رضا ۱۰
هتل سقا ۲ ستاره خیابان امام رضا، امام رضا ۲ (کوچه کربلا)

توضیحات هتل‌ های مشهد با تخفیف ویژه مسافرسلامی را در زیر برایتان آورده‌ایم.

 هتل مدینه الرضا

هتل ۵ ستاره مدینه الرضا نزدیک‌ترین هتل ۵ ستاره به حرم مطهر امام رضا (ع) می‌باشد که با داشتن ۴۰۰ اتاق به همراه امکانات کامل پذیرای شما زائران گرانقدر می‌باشد. این هتل با داشتن امکانات رفاهی مدرن و مجهز روز دنیا خاطره خوشی را برای شما و عزیزانتان باقی می‌گذارد.

 • قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه مسافر سلامی ۲۳۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره تلفن ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۵ ستاره و بین المللی به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل مدینه الرضا

هتل جواد

هتل ۴ ستاره جواد یکی دیگر از نزدیک‌ترین هتل‌ های مشهد به حرم مطهر رضوی است. فاصله این هتل تا حرم ۵ دقیقه می‌باشد. هتل جواد نیز با امکانات بی‌نظیرش بهترین شرایط را برای مسافران و زائران عزیز فراهم می‌آورد.

 • قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه مسافر سلامی ۲۱۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره تلفن ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۴ ستاره به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل جواد

هتل عماد

هتل ۴ ستاره عماد یکی دیگر از هتل‌های ۴ ستاره مشهد می‌باشد که در فاصله ۳۵۰ متری حرم مطهر رضوی واقع شده است.

 • این هتل زیبا با امکانات خاص و ویژه با چشم اندازی متفاوت به حرم امام رضا (ع) برای اقامت شما مسافران گرانقدر تخفیف ویژه نفری ۱۲۵۰۰۰ تومان را در نظر گرفته است.

شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره تلفن ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۴ ستاره به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل عماد

هتل جواهر شرق

 هتل جواهر شرق این افتخار را دارد که با ساختاری نو و محیطی زیبا و آرامش بخش، پرسنل مجرب و آموزش دیده در خدمت زائران و مجاوران آقا امام رضا علیه‌السلام  باشد.

 • قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه مسافر سلامی ۱۵۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره تلفن ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل زیبا به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل جواهر شرق

هتل حیات شرق

هتل ۳ ستاره حیات شرق (سارا سابق) یکی از جدیدترین هتل‌های شهر مقدس مشهد می‌باشد. این هتل با امکانات کامل خود آماده پذیرایی از شما زائران و مسافران عزیز می‌باشد.

 • قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه مسافر سلامی ۱۳۵۰۰۰ تومان می‌باشد.

شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره تلفن ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۳ ستاره به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل حیات شرق

هتل صدرا

هتل ۲ ستاره صدرا یکی دیگر از هتل‌های تازه تأسیس مشهد مقدس می‌باشد که امکاناتی در حد یک هتل سه ستاره در اختیار زائران و مسافران عزیز قرار می‌دهد.

 • قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه مسافر سلامی ۸۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره تلفن ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۲ ستاره به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل صدرا

هتل سقا

هتل ۲ ستاره تاپ سقا یکی دیگر از نزدیک‌ترین هتل‌ های مشهد به حرم مطهر رضوی می‌باشد. این هتل در فاصله ۴ دقیقه‌ای از حرم مطهر رضوی قرار دارد و همین امر از دلایل محبوبیت هتل سقا در بین میهمانان و زائرین گرامی علی ابن موسی الرضا(ع) است.

 • قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه مسافر سلامی ۱۱۰۰۰۰ تومان می‌باشد.
 • شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره تلفن ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۲ ستاره به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل سقا

سامانه مشاوره و رزرواسیون مسافرسلام بهترین گزینه جهت رزرو هتل‌های مشهد و خدمت‌رسانی به شما زائران گرانقدر می‌باشد. رزرو هتل مشهد را با اطمینان از پایین‌ترین قیمت ممکن، از ما بخواهید.

مسافران و زائران ارجمندی که قصد رزرو هتل در مشهد با تخفیف را دارید، می‌توانید جهت اطلاع از تخفیف هتل های مشهد در کانال اینستاگرام و تلگرام ما عضو شوید. رزرواسیون مسافر سلام در تمام ایام سال، برای اکثر هتل های مشهد، جشنواره و آفرهای ویژه دارد.

آیا از این مقاله راضی بودید؟
اشتراک گذاری:
عباسی
نظر شما درباره این موضوع
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
میزان رضایت شما:

هتل های مرتبط

 • هتل مدینه الرضا مشهد
  %۲۱
  تخفیف

  هتل مدینه الرضا مشهد

  ۵
  مشهد - ابتدای خیابان شیرازی - نبش شارستان رضوی.
  برای دیدن قیمت ها به صفحه هتل مراجعه کنید
 • هتل تابران مشهد
  %۳۵
  تخفیف

  هتل تابران مشهد

  ۴
  مشهد- چهارراه زرینه - روبروی کاشانی 14.
  برای دیدن قیمت ها به صفحه هتل مراجعه کنید
 • هتل حیات شرق مشهد
  %۶۸
  تخفیف

  هتل حیات شرق مشهد

  ۳
  مشهد - خیابان نواب صفوی - بین نواب 10 و 12.
  برای دیدن قیمت ها به صفحه هتل مراجعه کنید
 • هتل پارسیس مشهد
  %۴۵
  تخفیف

  هتل پارسیس مشهد

  ۵
  مشهد - بلوار وحدت - بعد از وحدت ۷ - بلوار امیرالمومنین - ساختمان دوم سمت راست.
  برای دیدن قیمت ها به صفحه هتل مراجعه کنید
 • هتل رفاه مشهد
  %۱۰
  تخفیف

  هتل رفاه مشهد

  ۴
  خیابان امام رضا - خیابان دانش شرقی - شهید حنایی 12.
  برای دیدن قیمت ها به صفحه هتل مراجعه کنید

👇🏻 مسافرسلام را اینجا بشناسید 👇🏻

برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
 • شماره تماس شما:
 • نام و نام خانوادگی شما: