رزرو هتل در مشهد با تخفیف

رزرو هتل در مشهد با تخفیف

گروه مشاوره و رزرواسیون مشاور سلام با معرفی هتل‌های ایران و همچنین بیان امکانات و ویژگی‌های هتل‌ها، به شما در انتخاب هتل مورد‌نظرتان یاری می‌رساند. در این مقاله مسافرسلام قصد دارد درباره رزرو هتل در مشهد برای شما عزیزان مطالبی را بیان کند.

مشهد مقدس یکی از شهر‌های بزرگ ایران بعد از تهران است، که به دلیل وجود حرم مطهر علی ابن موسی الرضا (ع) در سال ۱۳۸۸ به عنوان پایتخت معنوی ایران و همچنین در سال ۲۰۱۷ به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیز برگزیده شده است. این شهر، پر است از مکان‌های تاریخی و دیدنی از جمله آرامگاه فردوسی، پارک جنگلی وکیل آباد، شاندیز و طرقبه و خیلی از مکان های تفریحی دیگر.
شما مسافران و زائران بارگاه رضوی از طریق سامانه مسافر سلام و همچنین تماس با شماره ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ می‌توانید جهت رزرو هتل در مشهد با تخفیفات ویژه با همکاران ما در سایت مسافر سلام همراه باشید و خاطره یک اقامت به یاد ماندنی در شهر مقدس مشهد را برای خود و عزیزانتان به جا بگذارید.

بازدید کننده عزیز، مسافرسلام یک سایت ویژه مشاوره سفر می باشد.
برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران
در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.

در اینجا به معرفی تعدادی از هتل‌های مشهد که شامل تخفیف می‌باشند اشاره می کنیم:

 هتل مدینه الرضا

هتل ۵ ستاره مدینه الرضا نزدیک‌ترین هتل ۵ ستاره به حرم امام رضا (ع) می‌باشد که با داشتن ۴۰۰ اتاق به همراه امکانات کامل پذیرای شما زائران گرانقدر می‌باشد. این هتل با داشتن امکانات رفاهی مدرن و مجهز روز دنیا خاطره خوشی را برای شما و عزیزانتان باقی می‌گذارد. قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه ۲۳۰۰۰۰ می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۵ ستاره و بین المللی به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل مدینه الرضا

هتل جواد

هتل ۴ ستاره جواد یکی دیگر از نزدیک‌ترین هتل‌ها به حرم مطهر رضوی است. فاصله این هتل تا حرم ۵ دقیقه می‌باشد. هتل جواد نیز با امکانات بی‌نظیرش بهترین شرایط را برای مسافران و زائران عزیز فراهم می آورد. قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه ۲۱۰۰۰۰ می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۴ ستاره به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل جواد

هتل عماد

هتل ۴ ستاره عماد یکی دیگر از هتل‌های ۴ ستاره مشهد می‌باشد که در فاصله ۳۵۰ متری حرم مطهر رضوی واقع شده است. این هتل زیبا با امکانات خاص و ویژه با چشم اندازی متفاوت به حرم امام رضا (ع) برای اقامت شما مسافران گرانقدر تخفیف ویژه نفری ۱۲۵۰۰۰ را در نظر گرفته است. شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۴ ستاره به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل عماد

هتل جواهر شرق

 هتل جواهر شرق این افتخار را دارد که با ساختاری نو و محیطی زیبا، آرامش بخش، پرسنل مجرب و آموزش دیده در خدمت زائران و مجاوران آقا امام رضا علیه السلام  باشد. قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه ۱۵۰۰۰۰ می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل زیبا به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل جواهر شرق

هتل حیات شرق

هتل ۳ ستاره حیات شرق (سارا سابق) یکی از جدیدترین هتل‌های شهر مقدس مشهد می‌باشد. این هتل با امکانات کامل خود آماده پذیرایی از شما زائران و مسافران عزیز می‌باشد. قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه ۱۳۵۰۰۰ می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۳ ستاره به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل حیات شرق

هتل صدرا

هتل ۲ ستاره صدرا یکی دیگر از هتل‌های تازه تأسیس مشهد مقدس می‌باشد که امکاناتی در حد یک هتل سه ستاره در اختیار زائران و مسافران عزیز قرار می‌دهد. قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه ۸۰۰۰۰ می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۲ ستاره به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل صدرا

هتل سقا

هتل ۲ ستاره تاپ سقا یکی دیگر از نزدیک‌ترین هتل‌ها به حرم مطهر رضوی می‌باشد. این هتل در فاصله ۴ دقیقه‌ای از حرم مطهر رضوی قرار دارد و همین امر از دلایل محبوبیت هتل سقا در بین میهمانان و زائرین گرامی علی ابن موسی الرضا(ع) است. قیمت این هتل برای اقامت هر نفر با تخفیف ویژه ۱۱۰۰۰۰ می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید با تماس، با شماره ۵_۰۵۱۳۲۲۶۸۷۳ اطلاعات بیشتری درباره تخفیفات این هتل، در ایام خاص کسب کنید. برای دیدن امکانات این هتل ۲ ستاره به لینک مربوطه مراجعه کنید.

هتل سقا

نتیجه گیری:

جهت رزرو هتل‌های مشهد، سامانه مشاوره و رزرواسیون مسافرسلام بهترین گزینه برای خدمت‌رسانی به شما زائران گرانقدر می‌باشد.

اشتراک گذاری:

نویسنده : مریم قاسم زاده

بیشترین تخفیف ها

بیشتر ...

آخرین دیدگاه‌ها

ثبت نظر شما
میزان رضایتمندی شما:
فلش/پیکان
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: