تلفن هتل الماس ۲ مشهد

زمان خواندن: دقیقه
امتیاز کاربران:
امتیاز 0 از 4
دسته بندی: هتل ها, هتل های مشهد
تلفن هتل الماس 2 مشهد

هتل الماس ۲ مشهد، از گروه هتل های الماس می باشد که در نزدیک ترین نقطه به حرم امام رضا (ع) قرار گرفته و فعالیت خود را از اواخر اسفند ماه سال ۱۳۹۵ با هدف خدمت گذاری به زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع)، آغاز کرد. هتل الماس ۲ مشهد دارای ۲۶ طبقه مشتمل بر ۲۱ طبقه مثبت و ۵ طبقه منفی می باشد که ۲۱۷ باب اتاق و سوئیت با امکانات رفاهی کامل، در طبقات اول تا شانزدهم واقع شده اند.

این هتل دارای امکاناتی نظیر: اتاق های یک تخته، دو تخته، سوئیت برلیان، سوئیت های یک خوابه، سوئیت هانی مون، سوئیت آگرا، سوئیت دی یونگ، سوئیت جوبیلی، سوئیت آیدل آی جونیور، سوئیت گروسولار، سوئیت فلورنتاین، سوئیت ناساک، سوئیت آیدل آی پرزیدنت، سوئیت پرزیدنت پاسارگاد و سوئیت پرزیدنت صفویه می باشد. تنوع زیاد اتاق های این هتل باعث شده است که در این مدت کوتاه مسافران و زائران زیادی را به خود جذب کند. همچنین ساختمان لوکس این هتل چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

[WBHTL_SIB]

هتل الماس ۲ مشهد با الهام از معماری خاص ملل مختلف به سبک های مختلفی مانند سبک ایران باستان، سبک ترکی، روسی، رومی، ایرانی، آفریقایی، عربی، اتاق آیینه، اکونومی و… موزه ای از هنر های بین المللی را به نمایش گذاشته است.

مسافر سلام در این مقاله، تلفن هتل الماس ۲ مشهد و همچنین آدرس هتل الماس ۲ را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

سوئیت ناساک هتل الماس 2 مشهد

تلفن هتل الماس ۲ مشهد:  ۳۷۶۰۰۴۵۵-۰۵۱

آدرس هتل الماس ۲: مشهد، خیابان امام رضا (ع)، نبش امام رضا ۲۰

آیا از این مقاله راضی بودید؟
فریبا غلامی نژاد
نظر شما درباره این موضوع
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
میزان رضایت شما:

نزدیک ترین هتل 5 ستاره به حرم امام رضا (ع) در مشهد

برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: