آدرس هتل حیات شرق

زمان خواندن: دقیقه
امتیاز کاربران:
امتیاز 0 از 4
دسته بندی: هتل ها, هتل های مشهد
آدرس هتل حیات شرق

هتل آپارتمان حیات شرق نوساز ترین، جدید ترین و لوکس ترین هتل آپارتمان مشهد مقدس است که در جوار ملکوتی امام رضا (ع) واقع شده. این هتل دارای آپارتمان های یک خوابه، دو خوابه، و سه خوابه و همچنین دارای امکاناتی نظیر پارکینگ رمپ، لاندری، کافی شاپ، رستوران، فضای بازی کودکان و… می باشد.

شما عزیزان میتوانید با اقامت در این هتل آپارتمان از سرو غذاهای لذیذ و با کیفیت در محیطی شیک و آرام لذت ببرید و لحظات خوش و خاطره انگیزی را در این هتل تجربه کنید. همچنین با ایستادن در تراس هتل، منظره ای رو به حرم پیش رویتان قرار می گیرد. از دیگر حسن های هتل آپارتمان حیات شرق، قرار گرفتن آن جنب مرکز تجاری-تفریحی آرمان است، این مرکز خرید با داشتن آبشار و صخره های بزرگ، فضای بازی برای کودکان و همچنین فودکورت میتواند سرگرمی مهمانان را به دنبال داشته باشد.

مسافر سلام در این مقاله ادرس هتل حیات شرق مشهد را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

[WBHTL_SIB]

هتل حیات شرق مشهد

آدرس هتل حیات شرق

هتل آپارتمان حیات شرق در خیابان نواب صفوی قرار گرفته و فاصله آن تا حرم امام رضا ۷ دقیقه با پای پیاده و این فاصله با ماشین به حدود ۲ دقیقه می رسد.

آدرس هتل حیات شرق: مشهد – ابتدای خیابان نواب صفوی – بین نواب صفوی ۱۰ و ۱۲

آیا از این مقاله راضی بودید؟
اشتراک گذاری:
فریبا غلامی نژاد
نظر شما درباره این موضوع
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
میزان رضایت شما:

👇🏻 مسافرسلام را اینجا بشناسید 👇🏻

برای اطلاع از آخرین تخفیفات هتل ها، ترفندهای سفر و آشنایی با بکرترین جاذبه های ایران در شبکه های اجتماعی در کنار ما باشید.
درخواست تماس
تلفنی رایگان
درخواست تماس تلفنی رایگان
  • شماره تماس شما:
  • نام و نام خانوادگی شما: